Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

VIII Sympozjum i Targi Zielarskie
Dorota Oyrzanowska 15/03/2023

Już 25–26.03.2023 spotykamy się na VIII Sympozjum i Targach Zielarskich w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną i hurtownię Green Port. Podczas targów spotkają się wystawcy, prelegenci i osoby zainteresowane tematem naturalnej pielęgnacji, zdrowej diety i medycyny naturalnej.

Tematem targów są pasożyty oraz metody ich eliminacji. Hasło przewodnie to: „Nie daj się pasożytom – czyli jak odzyskać zdrowie”. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania i rozwijania efektywnych kontaktów biznesowych, relacji z klientem, a przede wszystkim poszerzenia wiedzy z zakresu naturalnej pielęgnacji, zdrowia, diety oraz suplementacji.

Ideą VIII Sympozjum i Targów Zielarskich jest budowanie silnej społeczności w branży zielarsko-ekologicznej oraz promowanie zdrowego, naturalnego i świadomego stylu życia.

Nazwiska tegorocznej edycji VIII Sympozjum i Targów Zielarskich

Przed nami dwa dni pełne wiedzy, dyskusji, wymiany doświadczeń i spotkań z ekspertami. Program wydarzenia nasycony jest praktycznymi wykładami i pokazami oraz rozwiązaniami, które zachwycą pasjonatów medycyny naturalnej i zdrowego trybu życia.

Uczestnictwo w targach potwierdziło ponad 100 wystawców z kraju i z zagranicy oraz kilkaset sklepów zielarskich i ekologicznych z całej Polski.

Swoją obecność na VIII Sympozjum i Targach Zielarskich potwierdzili również eksperci o międzynarodowej renomie, m.in.: Barbara Kazana, Wojciech Ozimek, Zbigniew Tomasz Nowak, dr Krzysztof Błecha czy Leszek Zabrocki.

Gala jubileuszowa hurtowni Green Port

Podczas VIII Sympozjum i Targów Zielarskich odbędzie się gala z okazji 10-lecia hurtowni Green Port. Przez dotychczasowy okres działalności marka Green Port urosła do rangi jednej z największych hurtowni produktów naturalnych w Polsce. W 2020 i 2022 roku otrzymała nagrodę Gazele Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. VIII Sympozjum i Targi Zielarskie to idealny moment na celebrację tak wspaniałego jubileuszu.

Patronat nad wydarzeniem objęła Grupa Medialna Natura & Zdrowie, pod egidą której działa portal NaturaZdrowie.com, magazyn „Natura & Zdrowie”, fundacja „Natura & Zdrowie” oraz telewizja – ZdrowaTV, która będzie relacjonować całe wydarzenie.


VIII Sympozjum i Targi Zielarskie to ciekawe wykłady, spotkania na żywo, wymiana doświadczeń,

rozmowy i dyskusje.

Bądź z nami 25-26 marca w Warszawie!

Sprawdź pełny program i kup swoją wejściówkę na TARGI


VIII Sympozjum i Targi Zielarskie & Gala 10-lecia hurtowni Green Port

Miejsce: Hotel Boss, ul. Żwanowiecka 20, Wawer, 04-849 Warszawa

Data: 25–26.03.2023 r.

Godziny: sobota 9:00–19:00, niedziela 8:00–16:00 Kontakt: TARGI – Natura Zdrowie

Dorota Oyrzanowska

Leave A Comment