Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa do Programu Partnerskiego Natura&Zdrowie, który pomoże Państwu pozyskać nowych klientów, a co za tym idzie przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w Państwa sklepie / biznesie.

Chcemy stworzyć silną współpracująca ze sobą sieć sklepów zielarskich i ekologicznych, które swoją przewagę rynkową będą budować jakością dostępnych towarów, nowoczesnym marketingiem oraz wspólną polityką zakupową.

Chcemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem, chcemy wspierać polskie przedsiębiorstwa działające w naszej branży!

Ogólnopolska sieć partnerska Natura&Zdrowie. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy już od wielu lat prowadzisz sklep zielarski bądź ekologiczny – nasza sieć partnerska to idealne rozwiązanie dla ciebie. Dzięki nam rozwiniesz swój biznes na odpowiednim poziomie. Każdemu Partnerowi pomagamy na każdym etapie działalności.

PRIORYTETOWY DOSTĘP

Współpracując z nami otrzymasz priorytetowy dostęp do oferowanego przez nas asortymentu dzięki czemu zmniejszysz ryzyko samodzielnego działania na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

STAŁY RABAT WYJĄTKOWO KORZYSTNE WARUNKI ZAKUPU TOWARU W NASZEJ HURTOWNI

Dostęp do szerokiej, stale aktualizowanej oferty produktów AKTUALNIE 12 TYSIĘCY PRODUKTÓW TOPOWYCH I POSZUKIWANYCH MAREK – naturalne suplementy, kosmetyki, żywność, preparaty ziołowe

CELE PROGRAMU:

– zwiększenie ilości klientów / przywiązanie stałych oraz przyciągnięcie nowych do

Państwa sklepu / biznesu

– zwiększenie sprzedaży w Państwa sklepie / biznesie

– zbudowaniu lojalności klientów, którzy dzięki promocjom będą regularnie wracać do Państwa sklepu / biznesu

CO OFERUJEMY:

– gazetka promocyjna z produktami

– plakat

 

Państwa zadaniem jest dystrybucja materiałów w sklepie i w okolicy – to ważne żeby informacja i reklama trafiła do jak najszerszej ilości klientów.

– posty z grafikami promocyjnymi na social mediach (do pobrania i publikacji na Państwa social mediach) – wystarczy wejść na social media GreenPort Natura i Zdrowie i udostępnić grafiki wraz z opisami na swoim profilu Facebook lub/i Instagram.

Państwo zyskujecie na licznych promocjach, które oferujemy dla klientów hurtowych: https://greenport24.pl/index.php?controller=gazetka

CZEGO OCZEKUJEMY:

– umieszczenie naklejki na szybie, przy wejściu – Partner Natura&Zdrowie Greenport

 

Czekamy też na Państwa opinie i propozycje współpracy nad zwiększaniem sprzedaży i reklamą w Państwa mieście

Kontakt do działu obsługi klienta: tel: 730-007-872 Damian Pawlak

mail: Damian.pawlak@greenport24.pl

Godziny pracy hurtowni: poniedziałek-piątek, 8-16