Praca: Asystent / Asystentka Zarządu

Fundacja Natura&Zdrowie (KRS 0000904080) powstała w celu promowaniu zdrowego stylu życia oraz wdrażania Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej i Regeneracji (OPPZiR).
– budujemy ogólnopolską sieć ośrodków zdrowia holistycznego – Nature Clinic (zielarnie, gabinety kosmetyczne i holistyczne NC. healt&beauty, uzdrowiska i ośrodki stacjonarne NC. home&hotel)
– rozwijamy media: telewizja internetowa „ZdrowaTV”; czasopisma: Natura&Zdrowie, E’Stilo; Portal internetowy NaturaZdrowie.com; kanały YouTube.
– organizujemy eventy: targi, kongresy, festiwale, koncerty
– promujemy naturalne produkty, programy terapeutyczne i diagnostyczne
– integrujemy organizacje pozarządowe, firmy i podmioty z branży holistycznego zdrowia

Poszukujemy do pracy / współpracy.

Stanowisko: Asystentka Zarządu ds. zarządzania projektami

Miejsce pracy: ul. Matuszewska, Warszawa Targówek
Oferujemy zamieszkanie w naszym ośrodku w Nieporęcie lub w Warszawie.

Najważniejsze zadania:
– koordynacja kilku projektów
– zarządzanie terminami realizacji zadań
– prowadzenie kalendarza spotkań/wydarzeń Zarządu
– uczestniczenie w spotkaniach , reprezentacja Fundacji
– promowanie działań Fundacji w social mediach
– dbanie o dobry wizerunek Fundacji

Wymagamy:
– zaangażowania w realizacje programu, zorientowania na cel, skutecznosć
– szybkość, sprawność działania, wielozadaniowość
– doświadczenia w zarządzaniu i koordynacji zadań zespołów
– chęć rozwoju zawodowego i osobistego,
– gotowośc do częstych wyjazdów i pobytow słuzbowych
– znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (ukraińskiego)
– sumienności i komunikatywności
– mile widziana znajomość programów / pakietów graficznych
– doświadczenie prac z dużych organizacjach
– bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
– dobrej znajomość programów / narzędzi do prezentacji

Oferujemy:
– pracę w miłej atmosferze i zgranyzm zespole
– dobre wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i efektów, plus premie,
– wsparcie zespołu i możliwość pracy w wyjątkowym projekcie w kraju

Szukamy osoby zaangażowanej i gotowej do działania na rzecz promocji medycyny holistycznej (zintegrowanej).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: fundacja@naturazdrowie.com.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Fundacja Natura&Zdrowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 20, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Fundację Natura&Zdrowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 20, również po zakończeniu rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.”

Praca: Młodszy specjalista ds. marketingu

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu

Główne obowiązki:
– opracowywanie i realizacja strategii marketingowej w obrębie branży medycyny naturalnej
– analiza rynku, konkurencji i trendów w branży medycyny naturalnej w celu dostosowywania działań marketingowych
– organizacja i koordynacja kampanii marketingowych w różnych kanałach komunikacji
– przygotowywanie planu aktywności w mediach społecznościowych oraz realizowanie płatnych kampanii w internecie
– pilnowanie płatnych kampanii (Google Ads)