Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Katarzyna 14/09/2023

Zabieg Body Detox pomaga oczyścić krew, usunąć toksyny z organizmu, uzupełnić brakujące pierwiastki śladowe oraz przywrócić ciału równowagę energetyczną.

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie zarówno wytwarza impulsy elektryczne, jak i jest podatne na ich odbiór. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma coraz szersze zastosowanie. Działanie na komórki organizmu określonymi impulsami powoduje doprowadzenie różnicy potencjałów po obu stronach błony komórkowej do poziomu około 85 mV. Stwierdzono, że taka różnica występuje u zdrowych osób i jest optymalna dla prawidłowego funkcjonowania komórki. Jakiekolwiek zakłócenia tego potencjału powodują gorsze ich funkcjonowanie, prowadząc do osłabienia organizmu, co ułatwia rozwój wielu chorób. Powodem zakłóceń potencjału jest zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu, używanie nadmiernej ilości alkoholu, leków, niewłaściwa dieta, jedzenie ogólnie dostępnej, nasyconej chemią żywności, stres czy po prostu choroba.

Oczyszczanie organizmu przez jonizację wody

Urządzenie, dzięki specjalnemu programowi generowanemu przez procesor, wytwarza zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, powodujący jonizację wody. Zjonizowane cząstki przenikają przez przepuszczalną membranę, jaką jest skóra, do wnętrza organizmu i stymulują proces przywracania właściwego potencjału w błonach komórkowych. Dzięki temu komórki mogą prawidłowo pobierać niezbędne do życia składniki oraz skutecznie wydalać produkty przemiany materii.

Metodę opracowała angielska lekarska Mary Staggs i to właśnie w brytyjskich gabinetach odnowy biologicznej zastosowano po raz pierwszy zabieg Body Detox. Po kilku minutach zabiegu woda zaczyna zmieniać kolor na ciemny. Zjawisko to powstaje na skutek jonizacji wody oraz – w niewielkim stopniu – wydzielania się toksyn z organizmu.

Na problemy z bezsennością i na infekcje

Jest to metoda wzmacniania organizmu pomocna także w łagodzeniu objawów wielu chorób. Body Detox łagodzi nerwobóle, korzystnie oddziałuje w przypadku zapalenia kłębuszków nerwowych, zwyrodnieniowej choroby stawów, zaburzeń ukrwienia stóp. Wielu lekarzy uważa, że ta naturalna terapia pomaga w leczeniu osób cierpiących na owrzodzenie żylne, wspomaga leczenie infekcji i alergii.

Body Detox zmniejsza problemy z bezsennością, łagodzi zaburzenia pokarmowe, nerwice, ma działanie bakteriobójcze, a także zwalcza infekcje wirusowe. Zabiegi usuwają z organizmu złogi i substancje trujące, m.in. azotany, fosforany i metale ciężkie. Przeciwwskazaniem do zabiegu są: wszczepiony rozrusznik serca, stan po przeszczepach, ciąża czy epilepsja.

Korzyści dla urody

Elektroterapia, stosowana regularnie, neutralizuje odpowiedzialne za proces starzenia wolne rodniki. Skóra jest lepiej ukrwiona, wygląda młodziej i sprężyściej. Oczyszczanie na poziomie komórkowym pomaga zwalczyć trądzik, egzemy, stany zapalne skóry i inne dolegliwości.

Korzyści z zabiegu oczyszczania organizmu przez stopy:

• usuwa toksyny, metale ciężkie i inne szkodliwe substancji z organizmu

• oczyszcza krew

• przywraca równowagę energetyczną

• zwalcza wolne rodniki

• działa bakteriobójczo

• uzupełnia niedobory pierwiastków śladowych.


Katarzyna

Leave A Comment