Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Katarzyna 19/09/2023

Terapie kwantowe mogą wydawać się skomplikowane, ale są bardziej interesujące niż się wydaje – wykorzystują dobrodziejstwo fizyki kwantowej. Wyobraź sobie, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałami fizycznymi – jesteśmy czystą energią. Nasze ciało składa się z maleńkich cząstek, które zachowują się jak fale energii, zajmują przestrzeń na świecie i przenoszą niesamowitą energię.

Fizyka kwantowa to jedna z najbardziej fascynujących dziedzin nauki. Wyjaśnia, jak działa natura na najbardziej podstawowych poziomach, pozwalając nam lepiej zrozumieć otaczający nas wszechświat. Dlatego jest to obszar badań naukowych, który bada zachowanie cząstek elementarnych, takich jak elektrony, protony i neutrina, na bardzo małych poziomach. Cząstki te są odpowiedzialne za wszystkie procesy fizyczne zachodzące wokół nas, od sił jądrowych utrzymujących razem atomy, po sposób, w jaki rozchodzi się światło.

Teraz na scenę wkracza geniusz Einstein. Pokazał nam coś naprawdę niesamowitego: energia i materia są jak dalecy kuzyni. Materia jest jak bańka otaczająca energię, a energia ta może zostać uwolniona z niesamowitą siłą, jak widzieliśmy w przypadku bomb atomowych. Stamtąd możemy zdać sobie sprawę, że w tym rozległym wszechświecie jest o wiele więcej do odkrycia i zrozumienia, ale już możemy poczuć, że jesteśmy w jakiś sposób połączeni.

Technologia kwantowa w akcji

Ta technologia wykorzystuje zasady fizyki kwantowej, aby wyrównać twoje energie i zwiększyć częstotliwość wibracji. Ma ona moc zmiany pól morfogenetycznych. Ta skomplikowana nazwa to koncepcja zaczerpnięta z biologii, która sugeruje, że informacje i wzorce mogą być wspólne dla istot tego samego gatunku. Tutaj właśnie pojawia się terapia kwantowa, przynosząca równowagę i dobre samopoczucie.

Podnoszenie energii: siła pozytywności

Czy wiesz, że nasze myśli mają supermoc? Każda myśl jest jak prośba do wszechświata. Jeśli skupimy się na pozytywnych stronach rzeczy, pozytywna energia przyniesie nam więcej dobrych rzeczy.

Nasze słowa i emocje również odgrywają zasadniczą rolę. Idea „przyciągasz to, co wibrujesz” to coś więcej. Otrzymujesz to, co wysyłasz. Nasze emocje i myśli kształtują naszą rzeczywistość, dlatego ważne jest, aby wybierać je ostrożnie.

Działanie prozdrowotne

Korzyści dla zdrowia ze stosowania terapii kwantowej: 1. Pomaga złagodzić stres i niepokój, poprawiając ogólne samopoczucie. 2. Przywraca równowagę energetyczną, przynosząc poczucie spokoju i jasności umysłu. 3. Zwiększa witalność i energię, dzięki czemu osoba poczuje się silniejsza i zdrowsza. 4. Poprawia jakość snu, pozwalając człowiekowi poczuć się wypoczętym i odświeżonym. 5. Poszerza świadomość, ponieważ umysł, który się rozszerza, nigdy nie powraca do swojego pierwotnego stanu. Chodzi o otwarcie się na nowe doświadczenia, wiedzę i zrozumienie oraz pozwolenie im na integrację ze świadomością.

Pole morfogenetyczne i nasza nieświadomość

Pole morfogenetyczne to pole energetyczne, które jest w stałym połączeniu z naszą nieświadomością. Terapia wibracyjna wykorzystuje te informacje, aby wysłać uzdrawiającą energię do naszej nieświadomości. Pomaga to przywrócić równowagę i zdrowie organizmu, promując dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Quantec może być również stosowany w leczeniu chorób, takich jak: przewlekły ból, migreny, choroby autoimmunologiczne lub inne schorzenia. Ponadto pomaga w zmniejszeniu stresu, lęku i depresji, poprawiając w ten sposób jakość życia ludzi.

Jak fizyka kwantowa może zmienić medycynę?

Fizyka kwantowa może zmienić medycynę. Oprócz urządzeń diagnostycznych, techniki terapeutyczne, które mają na celu zmianę sytuacji lub rzeczywistości, opierają się na technologii kwantowej.

Tradycyjna medycyna pozostawiła za sobą błędne przekonanie, że ciało, umysł i duch są oddzielone i zaczyna postrzegać człowieka poza ograniczonym ciałem fizycznym. Biorąc pod uwagę, że tę dwoistość istoty kwantowej można opisać jako cząstkę lub falę, wszystko jest energią, łącznie z ludzkim ciałem i jego myślami. Można powiedzieć, że medycyna kwantowa wykorzystuje odkrycia fizyki kwantowej do identyfikacji, leczenia i zapobiegania chorobom poprzez wysyłanie wibracji.

Fizyka kwantowa może przekształcić medycynę, proponując alternatywne metody równoważenia, będąc w stanie przenieść częstotliwości harmonii tam, gdzie potrzebujemy odzyskać zdrowe wibracje, niezależnie od tego, czy jest to problem zaburzeń fizycznych czy emocjonalnych. Leczenie kwantowe jest w stanie zharmonizować te pola energetyczne i zapewnić więcej zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrobytu.

Za pomocą oprogramowania do skanowania energii urządzenie skanuje fotografię osoby, miejsca lub zwierzęcia, które będzie leczone, w celu zidentyfikowania punktów braku równowagi. Od momentu analizy pola elektromagnetycznego wibracyjnego sugeruje zabiegi.

Zgodnie z oczekiwaniami fizyka kwantowa może mieć znaczący wpływ na współczesną medycynę. Wiadomo już, że zrozumienie zjawisk kwantowych może rozjaśnić nasze rozumienie życia, lepiej zrozumieć nasze relacje ze sobą, z innymi i ze światem.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób integralny charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy umysłem a ciałem. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta, Mistrzyni Reiki i Naturopata. Shanti-Quantec.pl lub KwantoweLeczenie.pl


Katarzyna

Leave A Comment