Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Marta Lewandowska 04/03/2024

Tarczyca – hormony pod kontrolą

6-7 kwietnia to data, którą zdecydowanie warto zapamiętać. Tematem przewodnim Sympozjum jest tarczyca – innowacyjne rozwiązania w diagnostyce i jej leczeniu. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów, autorytetów w zakresie naturoterapii, holistycznego podejścia do zdrowia, takich jak: prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange, lek. med. Krzysztof Błecha, Leszek Zabrocki i wielu innych. Na wykładach dowiemy się, jak wspomóc zdrowie w zgodzie z naturą. Poznamy przyczyny występowania choroby Hashimoto oraz Gravesa-Basedowa.

Nowości wśród naturalnych produktów

W przerwie od wykładów uczestnicy będą mogli wziąć udział w Targach Zielarskich. Wśród wystawców z Polski i zagranicy znajdą się producenci urządzeń, ziół, kosmetyków naturalnych i suplementów diety. To jedyna taka okazja, biorąc pod uwagę skalę i różnorodność przedsięwzięcia, aby zapoznać się z nowymi trendami, porozmawiać z ich twórcami i wypróbować produkty.

Targi Zielarskie połączone z Sympozjum to wydarzenie cykliczne, adresowane do wszystkich, którzy cenią zdrowy styl życia. Formuła tego wydarzenia przyciąga z roku na rok coraz liczniejsze grono odbiorców wywodzących się z różnych branż i środowisk.

Organizatorami X Sympozjum i Targów Zielarskich są: Polska Izba Zielarsko-Medyczna oraz Hurtownia Green Port. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Grupa Natura&Zdrowie, Nature Clinic, Zdrowa Tv oraz Zdrowie bez leków.

Ważne informacje

Wstęp na X Sympozjum i Targi Zielarskie jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wykładach proszone są o przesłanie maila na adres: targi@natureclinic.eu wraz z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adnotacją czy jest to osoba fizyczna/producent/ dystrybutor/sklep zielarski.

Więcej szczegółów na stronie eventy.naturazdrowie.com.

Jak dojechać?

Wystarczy 15 minut jazdy samochodem od granicy Poznania, żeby znaleźć się w hotelu Delicjusz. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej polecamy kolej dojazdową. Od stacji PKP Trzebaw Rosnówko należy przejść około 500 metrów.

Zobacz agendę Wydarzenia:

Marta Lewandowska

Leave A Comment