Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Dagmara Gmitrzak 08/09/2022

W dniach 25-28 sierpnia odbyła się piąta już edycja Festiwalu Rozwojowego „Kocham Cię”. Po raz kolejny była to przestrzeń spotkania dla ludzi związanych ze ścieżką rozwoju świadomości. Zaproszeni na festiwal prelegenci, odbywające się warsztaty i koncerty, obfitowały w wiedzę dotyczącą rozwoju osobistego, duchowego, świadomości ciała czy zdrowego trybu życia.

Specyfika festiwalu

Ciekawą specyfiką tego festiwalu jest to, że odbywa się on w Grodzie Rycerskim, a miejsca przeznaczone na warsztaty są bardzo blisko stoisk wystawców. Przekłada się to zdecydowanie na większe poczucie wspólnoty wśród uczestników.

fot. Joanna Pyrek

Działo się

Naszą uwagę przykuły warsztaty taneczne, dźwiękowe i relaksacyjne, a szczególnie piękne połączenie między uczestnikami podczas tańca w kręgu. Od tysięcy lat krąg jest przestrzenią spotkania ponad podziałami, w której możemy poczuć połączenie z innymi na poziomie serca – czyli w przestrzeni jedności. 

Wieczorem uczestniczyliśmy również w koncercie polskich pieśniarek – artystek z zespołu „Laboratorium Pieśni”. Tym razem ich niezwykłe śpiewy wprowadziły nas w przyjemny stan relaksu.
Zdecydowaną oznaką tego, że ludzie się dobrze integrują podczas festiwalu są spontaniczne działania twórcze uczestników. Mi osobiście najbardziej podobały się wspólne śpiewy i granie na instrumentach w kawiarni pod zielonym namiotem. Wspólne kokreowanie w radości, powoduje że wszyscy doświadczają energii serca czyli bezwarunkowej miłości, a to jak się domyślam jest ważną intencją organizatorów tegoż festiwalu.

Przechodziliśmy się również pomiędzy stoiskami z instrumentami perkusyjnymi, oryginalnymi obrazami, naturalnymi kosmetykami i olejkami eterycznymi, zauważając jak wielu ludzi tworzy towary naprawdę dobrej jakości.

Życzymy zatem wszystkiego dobrego organizatorom, uczestnikom i do zobaczenia
w następnym roku!

fot. Joanna Pyrek
fot. Joanna Pyrek

Dagmara Gmitrzak

Leave A Comment