Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Katarzyna 02/07/2024

Co nas wyróżnia? 

ZDROWIE CZERPIEMY Z NATURY 

naturazdrowie.com to portal dla tych, którzy chcą dbać o zdrowie z pomocą Natury. Jesteśmy pierwszym w Polsce projektem online skierowanym do świadomego odbiorcy

Mamy poparcie specjalistów i działamy zgodnie z Naturą. Pokazujemy wszystko, co jest dobre dla zdrowia. 

WIEDZA 

Nasze artykuły są pisane przez specjalistów i praktyków z dziedziny medycyny naturalnej, naturopatii i medycyny konwencjonalnej. 

SPECJALIŚCI 

Piszą dla nas eksperci, lekarze, naturopaci, dlatego wiedza, którą przekazujemy jest sprawdzona i praktykowana. 

PROJEKT 

Jesteśmy częścią Grupy Medialnej Natura&Zdrowie, która jest pierwszą tego typu inicjatywą medialną z branży naturalnej. 

O NAS

Naszą misją jest pomaganie ludziom w dokonywaniu świadomych wyborów oraz w uzyskaniu większej harmonii dzięki zrozumieniu wpływu zdrowego stylu życia na umysł, ciało i duszę. 

Jesteśmy pierwszym w Polce projektem skierowanym do świadomego odbiorcy. Mamy poparcie ekspertów i działamy zgodnie z naturą. Pokazujemy wszystko, co jest dobre dla zdrowia.

Tworzymy Grupę Natura&Zdrowie, która jest pierwszą tego typu, inicjatywą medialną z branży zdrowia naturalnego. W skład Grupy wchodzi: magazyn Natura&Zdrowie, portal naturazdrowie.com, telewizja streamingowa Zdrowa TV oraz Fundacja Natura&Zdrowie. 

MAGAZYN

Dwumiesięcznik Natura&Zdrowie istnieje od początku 2017 roku.

Prezentujemy w nim wszystko, co jest związane ze zdrowiem i naturą. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi ekspertami. Wiedza, którą przekazujemy jest poparta doświadczeniem i pasją.

Na przestrzeni kilku lat zdołaliśmy zbudować stale poszerzające się grono wiernych odbiorców. Docieramy do 30 tysięcy osób, którzy chętnie kupują gazetę w sklepach, ekologicznych, zielarsko-medycznych, w kioskach RUCH oraz salonach Empik w całym kraju.

PORTAL

Portal naturazdrowie.com został powołany do życia dwa lata temu. Na jego łamach przybliżamy tematy prozdrowotne o holistycznym podejściu do człowieka. Nasze artykuły są pisane przez specjalistów i praktyków z dziedziny medycyny naturalnej, naturoterapii i medycyny konwencjonalnej, dlatego wiedza, którą przekazujemy jest sprawdzona i praktykowana.

ZDROWA TV

Zdrowa TV to telewizja streamingowa. Tworzą ją specjaliści i pasjonaci medycyny naturalnej, holistyki i zdrowia. Zdrowa TV to 1000 pomysłów na zdrowe życie w zgodzie z przyrodą, programy dietetyczne, oczyszczające, a także wiele sposobów na utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu energii. To również spora dawka wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia oraz prowadzenia biznesu w stylu eko. Na łamach naszych programów telewizyjnych opowiadamy o naturze oraz ekologii, zachęcamy do życia w zgodzie z przyrodą i dajemy wskazówki, jak tego dokonać.

FUNDACJA NATURA&ZDROWIE

Fundacja Natura&Zdrowie KRS 0000904080 powstała z myślą o krzewieniu wiedzy i edukacji społeczeństwa, jeżeli chodzi o zdrowie i profilaktykę prozdrowotną związaną z medycyną naturalną.


Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu poprzez edukację życia chorych osób, w szczególności dzieci, młodzieży i seniorów, działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej.


Fundacja współpracuje ze specjalistami z dziedziny naturopatii, medycyny naturalnej jak również ze specjalistami i lekarzami medycyny akademickiej. Tylko połączona wiedza i siły są w stanie pomóc potrzebującym i nieść oświatę tam gdzie jest najbardziej potrzebna.

Katarzyna