Kontakt

Biuro Reklamy Sylwia Wilczyńska
Magazyn “Natura&Zdrowie”, oraz portal naturazdrowie.com
Email: reklama@naturazdrowie.com

Redakcja portalu:
Redaktor prowadząca:
Katarzyna Melihar
email:portal@naturazdrowie.com
Redaktor:
dr Małgorzata Musioł
Email: redakcja@naturazdrowie.com

Katarzyna 10/01/2024

Nature Clinic przy Domaniewskiej 22A to wyjątkowe miejsce, gdzie harmonia ciała, umysłu i ducha łączy się z najnowszymi terapiami medycyny naturalnej. Zespół Nature Clinic, składający się z doświadczonych specjalistów z Polski i Ukrainy, proponuje indywidualne i autorskie terapie naturalne. Holistyczne podejście do diagnostyki pacjenta to spojrzenie na jego stan zdrowia w kontekście całego życia.

Klinika medycyny naturalnej: Kompleksowe Podejście do Zdrowia

W ofercie kliniki znajdują się naturalne metody leczenia, terapie, powrót do słowiańskich korzeni oraz do ziołolecznictwa. To unikalne połączenie tradycyjnej medycyny chińskiej z najnowszymi osiągnięciami i technologiami medycyny naturalnej. Priorytetem jest  tutaj kompleksowe podejście do zdrowia, które obejmuje wszystkie aspekty życia pacjenta.

Naturalne metody leczenia: Holistyczna Diagnostyka Biorezonansowa i Autorskie Terapie

Klinika przy Domaniewskiej 22A na Mokotowie stawia przede wszystkim na badania diagnostyczne. W placówce dostępna jest terapia biorezonansowa, która daje możliwość zbadania całego organizmu pod kątem zakażeń bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i pasożytniczych. Biorezonans skutecznie sprawdza toksyczne obciążenia metalami ciężkimi, a także niedoborów witamin, mikro- i makroelementów. Tą innowacyjną metodę diagnostyczną, wykorzystuje w klinice między innymi Leszek Zabrocki. Znany biolog molekularny, dietetyk i biochemik oferuje badanie biorezeonansem, który testuje aż 840 tysięcy parametrów i na podstawie wyników dobiera odpowiednią terapię leczniczą.

Masaże dla Zdrowia i Relaksu

Niewątpliwie wizytówką kliniki są lecznicze oraz relaksacyjne masaże: starosłowiański masaż brzucha, oczyszczający masaż miodem, masaż aromaterapeutyczny, relaksacyjny, energetyczny, zabiegi z zakresu chiropraktyki, a także kobido i refleksologia stóp, głowy i dłoni to tylko część z proponowanych usług, które zapewnią relaks i odprężenie.

Te starannie wyselekcjonowane metody, przynoszą ulgę w dolegliwościach trawiennych, bólach głowy czy kręgosłupa, poprawiając jednocześnie samopoczucie i harmonię wewnętrzną.

– Starosłowiański masaż brzucha wzbudza ostatnio spore zainteresowanie. Napięcie i stres często kumuluje się w naszych jelitach. Zapobieganie chorobom to przede wszystkim dbanie o cały układ trawienny, florę bakteryjną. Masaż jamy brzusznej może poprawić ogólny stan zdrowia, zlikwidować miejscowy ból. To nie jest ucisk na organ bezpośrednio, to jest praca z nerwem błędnym, przeponą, mięśniami gładkimi. Po takim masażu poprawia się trawienie, wchłanianie w jelitach, praca nerek, pęcherza moczowego, a także organów płciowych. – mówi Larisa Kulish, naturopatka, masażystka, szkoleniowiec.

Transformacja Świadomości i Metoda TRE

Zdrowie wspierane jest na wszystkich płaszczyznach. Klinika oferuje sesje coachingowe z trenerem oraz innowacyjne terapie Transformacji Świadomości i metody TRE, które przyczyniają się do uwolnienia napięć i poprawy stanu emocjonalnego. Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować, a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie.

Kompleksowa Oferta Terapeutyczna

Z myślą o pełnym dobrostanie pacjenta, klinika oferuje również bańkoterapię, konchowanie uszu, muzyko- i koloroterapię oraz wspomaganie mikrokrążenia technologią BEMER. Pełna lista terapii dostępna jest na stronie internetowej: www.b-4u.pl.

Zadbaj o swoje zdrowie naturalne z Nature Clinic w Warszawie.

Zadzwoń pod numer +48 664 15 44 44 i umów się na wizytę.

Katarzyna

Leave A Comment